Нарощування нігтів – нарощує капітал!

Нарощування нігтів Початки будь-якого бізнесу починаються з ідеї. А ідея, у свою чергу, виходить від власних потреб і бажань. Якщо Ви цінуєте догляд за нігтями, Вам важливий зовнішній вигляд і відповідність модним світовим тенденціям, то відмінним способом заробітку буде створення власного бізнесу з нарощування нігтів. Звичайно, наша (а пізніше і Ваша) бізнес-ідея включає в себе не виключно процедуру нарощування – при використанні інших послуг Ви отримаєте великий прибуток.

Складання бізнес-плану

Починати потрібно зі створення оптимального бізнес-плану, який допоможе визначитися з цілями, способами і засобами ведення власної справи. І мова ведеться саме про бізнес на дому – спочатку саме це принесе прибуток, за допомогою якого Ви зможете надалі розвивати власну справу.

Для початку, необхідно провести вивчення кількох важливих бізнес-нюансів:

 1. Аналіз ринку послуг;
 2. Навчання;
 3. Підрахунок необхідних матеріалів для роботи;
 4. Визначення з видом проведених послуг;
 5. Створення якісної реклами та клієнтської бази;
 6. Подальші перспективи розвитку бізнес-ідеї.

Аналіз ринку послуг

Нарощування нігтів гелем – це досить поширена в Україні послуга, яка надається як професійними салонами краси, так і звичайними людьми, які пройшли спеціальні курси. Майстри проходять спеціальні курси, після яких пропонують нарощування нігтів на дому, відкривають невеликі студії або, якщо справи йдуть дуже добре, відкривають салони. Незважаючи на наповненість ринку даних послуг, у Вас є відмінні можливості для того, щоб зайняти провідні положення. Багато майстрів надають досить неякісні послуги, використовуючи дешеві матеріали і нехтуючи основними правилами техніки нарощування нігтів. Це неприємний факт, але він Вам на руку – Ви можете відзначитися в кращу сторону, надаючи послуги високої якості.

Навчання

Важливий момент, який визначить всю подальшу діяльність – це вибір правильного майстра або курсів. Курси з нарощування нігтів поширені в багатьох Українських містах, тому новачку не складе ніякої складності вибрати той, що буде найбільш підходити для нього. Важливо, щоб на таких курсах був не просто майстер, що показує свою роботу, а справжній викладач, який ще зможе і пояснити, як виконувати таку роботу. Курси нарощування нігтів, які веде досвідчений викладач, допоможуть швидко навчитися правильно робити нарощування гелем, акрилом, правильному догляду за нігтями, тощо.

Вартість навчання обійдеться в середньому в 100-300 у.о.. Звичайно, якщо Ви живете в невеликому місті, де немає навіть професійних студій, навряд чи можна буде знайти хорошого викладача. У такому випадку на допомогу прийде Інтернет – тут можна знайти інформацію про те, що являє собою технологія нарощування нігтів гелем, які потрібно брати інструменти та матеріали, є безліч дизайнерських новинок, самоучителів, тощо.

Матеріали для роботи

Якщо Ви впоралися з двома попередніми пунктами, необхідно визначитися з тим, що потрібно для нарощування нігтів. Загальна вартість вихідних матеріалів і речовин, з якими доведеться працювати, складе близько 400-500 у.о.. І в цю ціну не входить навчання майстерності нарощування нігтів, спеціальний набір для нарощування нігтів (інструментарій для роботи), а також окремі матеріали для дизайну. У підсумку, кінцева вартість визначається тільки можливостями майстра, який планує зайнятися нарощуванням нігтів.

Мінімум матеріалів та інструментів, необхідний для нарощування нігтів:

 • Пензлики для гелю, кисті для розпису (набір з 12 штук), кисті для фігурного ліплення (набір з 5 штук);
 • Гель (прозорий, фінішний, камуфлюючий, білий);
 • Гель дезінфікуючий і знежирюючий;
 • УФ-лампа;
 • Акрилові та гелеві фарби;
 • Фрезер з насадками;
 • Витратні матеріали – тіпси, тіпсозер, бафф, пушер, праймер і т.д. Тіпси і тіпсозери знадобляться в тому випадку, якщо планується нарощування нігтів гелем на формах.

Види послуг

Всі матеріали закуплені, у Вас є спеціальні навички, отримані або в професійному салоні, або в Інтернеті. Тепер потрібно визначитися з тим, які види нарощування нігтів Ви будете використовувати у своїй бізнес-ідеї.

Універсальна порада – чим більше, тим краще. Кожен клієнт може попросити зробити специфічну послугу, а може попросити зробити і стандартний манікюр без особливих надмірностей. Тим не менш, майстру потрібно орієнтуватися на такі види нарощування нігтів:

Нарощування нігтів акрилом. Одна з найпопулярніших послуг, яка ніколи не втратить свою актуальність. Дана процедура входить в одну з базових у кожному салоні у кожного майстра – результат на виході красивий і технічно не складний;

Нарощування нігтів френч. Френч – простий, нехитрий, але в той же час і елегантний спосіб нарощування, яким користуються як дівчата, так і дорослі жінки. Враховуючи популярність френча, його обов’язково потрібно включити в свій список надаваних послуг;

Нарощування нігтів біогелем. Останнім часом великої популярності набувають нові, екологічно чисті матеріали, які до того ж зручні в роботі. Гелеве нарощування нігтів за допомогою біогелю стає все популярнішим, і навіть якщо Ви проживаєте в невеликому населеному пункті, напевно від багатьох чули про дану послугу.

Нарощування нігтів на ногах. Відразу ж може здатися, що це безглузда, непотрібна і навіть незрозуміла послуга. Тим не менш, багато модниць, особливо в літній час, стежать не тільки за красою нігтів на руках, але і на ногах. Звичайно, нарощування нігтів на ногах не має на увазі створення величезних конструкцій – всього лише педикюр і акуратне покриття з лаку або акрилу.

Реклама послуг

Навряд чи бізнес-ідея здатна приносити хороший заробіток без реклами. Особливо це стосується тих, хто пропонує нарощування нігтів в домашніх умовах. Як правильно запустити рекламу?

 • Нігті – як на руках, так і на ногах – повинні перебувати у відмінному стані. Ваші нігті – приклад ваших послуг.
 • На перших етапах важливо діяти за принципом сарафанного радіо. Розкажіть про надавані послуги співробітницям на роботі, подругам, знайомим – загалом, всьому оточенню жіночої статі.
 • Надавайте знижки і бонуси для своїх клієнток. Припустимо, для тих, хто привів нового клієнта або прийшов удруге – невеликий бонус у вигляді дизайнерської прикраси нігтів, тощо.
 • Інтернет. Куди зараз без мережі? Реклама послуг в мережі – одна з самий дієвих і популярних. Соціальні мережі, форуми, відео-хостинги – все це можна використовувати для швидкого розвитку бізнесу.

Вчити чи робити?

Після того, як Ви придбали необхідні професійні навички, залишається ще одне важливе питання: вчити чи займатися професійною діяльністю? Доступні обидва варіанти, але необхідно враховувати деякі нюанси:

Перш ніж навчати інших, як відбувається нарощування нігтів акрилом або біогелем, необхідно придбати практичні навички. Іншими словами, теоретичні знання – це добре, але відсутність практичної бази навряд чи зіграє на руку і допоможе правильно і повноцінно подати інформацію своїм учням.

Можна викладати не безпосередньо «на місці», а проводити відео-курси або вести свій канал на youtube і періодично викладати відео-уроки. Звичайно, це принесе значно менше прибутку, ніж від викладання «на місці», але для новачка буде достатньо.

Ми рекомендуємо перший рік-два займатися професійною діяльністю, отримуючи все більше практичних навичок. З кожним клієнтом у Вас буде все більше досвіду і Ви зможете з легкістю пояснити і показати своїм учням, як правильно нарощувати нігті.

Вартість послуг, окупність і рентабельність ведення справи

Визначимо, скільки необхідно коштів для того, щоб займатися нарощуванням нігтів або манікюром, проведення курсів:

Матеріали. Кінцева вартість матеріалів залежить від їх кількості, асортименту та якості. При самому оптимальному розкладі, доведеться на перших порах викласти близько 500 у. о.

Визначення собівартості послуг. Визначити собівартість і вивести кінцеву ціну для клієнтів легко, враховуючи закупівельну вартість усіх матеріалів та інструментів. В середньому, для моделювання і створення штучних нігтів доведеться викласти близько 10 у.о.

Визначивши собівартість, призначаємо кінцеву ціну. Вона може складати близько 150-200% від собівартості – таким чином, ви швидко окупите всі матеріали і отримаєте необхідний прибуток.

Чимало грошей піде на рекламу. 1000 флаєрів обійдеться в 100 у.о., плюс послуги.

Окупність бізнесу

Майстер-новачок витрачає близько 2-3 години на одного клієнта. Припустимо, що ви можете обслужити максимум трьох клієнтів за день. При 5-денному робочому тижні (22 робочих дні у місяць), за місяць виходить близько 60-70 чоловік (це не враховуючи вихідних днів, у які, як відомо, також буває чимало замовлень). Припустимо, що вартість послуги Ви встановите у розмірі 20 у.о. Провівши прості розрахунки, виходить, що в місяць виходить близько 1200-1400 у.о.. За вирахуванням витратних матеріалів та реклами, чистого прибутку вийде близько 600-700 у.о. Як видно, початкові інвестиції окупляться всього за декілька місяців. Але, щоб цього досягти і вийти на відповідний рівень майстерності та впізнаваності, Ви повинні себе відповідним чином зарекомендувати, на що може піти також певний період часу.

Невелика порада: звичайно, найкраще працювати вдома. Вам не доведеться платити податки, до того ж вдома завжди зручніше і простіше працювати. Але перед початком роботи рекомендується виділити спеціальну кімнату для клієнтів.

Як бонус – пропонуємо переглянути майстер-клас з нарощування нігтів.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Нарощування нігтів – нарощує капітал!"

 1. Дуже дякую а корисну і таку потрібну інформацію.Я живу в невеликому місті,тому не так все доступно.Займаюсь покриванням нігтів гель лаком,але дуже хочу навчитися нарощувати нігті і в майбутньому займатись цією справою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *