Надувні атракціони – бізнес на літо

Надувні атракціониБізнес на надувних атракціонах, так як і всі інші сезонно-літні розваги – недорогий, мобільний і тому окупиться лише за один сезон – з травня місяця по жовтень. Ви вкладаєте в справу від 1 тисячі доларів і стаєте підприємцем, отримуєте протягом всього літа чималий прибуток. У звичайний робочий день Ваш чистий дохід може становити від 50 до 100 доларів, у вихідний – до 300 доларів. Ну а у святкові дні Ви можете заробити аж до 1000 доларів!

Середня вартість 10-хвилинних стрибків на батутах – 5 грн. Проте, під час народних гулянь, час стрибання скорочується до 3-х хвилин, а от ціна стрибка зростає до 10 грн.! І нічого – народу все більшає і більшає.

Отже, декілька пневматичних батутів плюс така ж гірка плюс для заманювання публіки «аеромен» – надувний чоловічок – ось і вся нехитра формула Вашого сезонного успіху.

На ринку конкурують між собою надувні атракціони вітчизняного виробництва і вживані надувні атракціони іноземного, ну і звичайно-ж Китай. Вітчизняні та імпортні батути коштують куди дорожче китайських.

Ось яку важливу інформацію слід запам’ятати Вам, якщо ви вирішите стати підприємцем в області вуличних дитячих розваг:

Завжди взнавайте вагу того матеріалу, з якого виготовлений батут, який Вам хочуть продати. Нормальна вага матеріалу для батута така: один квадратний метр батутного матеріалу повинен важити не менше 650 грам!

Все, що менше – неякісна підробка. Такі «одноразові» батути (найчастіше саме – китайські) прослужать Вам один сезон і це не факт. Далі їх чекає – звалище.

Погано роблять китайці і необхідні до батута в комплекті – нагнітачі повітря (плюс обов’язково до них шумопоглинаючі камери – якщо Ви плануєте працювати ще й у закритому приміщенні типу великого торгового центру) – насоси, якими накачується батут. Загалом, якщо після покупки не китайського батута Ви зможете перепродати його, коли цей бізнес Вам набридне, то після покупки китайського, Ви не зможете виручити ні копійки за цей секонд-хенд. Це буде не секонд-хенд, а купа металобрухту, якщо так можна висловитися про гумовий надувний мішок.

Приклад надувного батута

Приклад організації надувних атракціонів – батутний комплекс

Тепер, коли Ви купили свій перший батут (плюс гірка, плюс чоловічок до нього в комплекті) саме час укладати договір з адміністрацією парку відпочинку, де це все, власне, і буде стояти, радуючи дитяче око. Один квадратний метр помісячно орендованої землі коштуватиме Вам від 10 до 100 доларів.

Що зобов’язаний надати в свою чергу орендодавець?

  • Власне, саму площу – територію;
  • електрику, свої електропотужності;
  • свою охорону;
  • свої огорожі;
  • а також – дружню інфраструктуру.

Останнє – жарт, але в кожному жарті є лише частка жарту. Ми маємо на увазі те, що не варто розміщувати свій веселий атракціон у невеселому місці – місці, де немає або дуже мало подібних «п’ятачків» для дітей, або ж там, де місце не користується особливою популярністю.

Надувні атракціони: трохи про техніку безпеки

Будь-який поважаючий себе надувний батут повинен бути оснащений так званими якорями – бетонними блоками. Вони рятують батут від перекидання під час поривів сильного вітру.

«Економний варіант» таких блоків полягає в тому, що в старі автопокришки заливається бетон, і такі саморобні «якоря» вкопуються потім у землю. Якщо ж батут раптом «полетить», то можливі (і навіть бували) смертельні випадки!

Для вирішення проблеми з електрикою для виїздів з батутом «на гастролі» по узбережжю вам знадобиться лише бензиновий генератор, (приблизно 500 доларів.) В день роботи цей агрегат споживає близько трьох літрів бензину.

Надувні атракціони: Приблизні розрахунки витрат і доходів за місяць роботи батута

  • Загальний дохід – 50 тис. гривень.

Витрати

  • Витрати на оренду землі 3 тисячі гривень,
  • Зарплата касиру 2-3 тисяч гривень,
  • Електрика 200-500 гривень,
  • Податки (єдиний податок + відрахування у пенсійний фонд) 500 гривень.
  • Чистий дохід – понад 40 тисяч гривень.

Якщо Вам набридне батутний бізнес – не поспішайте розлучатися зі своїм батутом, продаючи його. Ви можете здавати його в оренду. Оренда батутів організаціями, для влаштування корпоративних свят, надзвичайно популярна і прибуткова. Загалом, придбаєте батут, а там – розпочати заробляти – справа техніки.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *