Мотивація, як перший крок для створення бізнесу

Мотивація, як перший крок для створення бізнесуУ нашому сучасному суспільстві поняттю мотивації в бізнесі, приділяється з кожним роком все більша увага. І це дивно. Адже мотивація у всіх життєвих ситуаціях завжди є основним кроком для початку. Саме з мотивації починається ланцюжок подій та прийнятих дій, які змінюють все людське життя в тому чи іншому аспекті.

Ми думаємо, що Ви бажаєте отримати добре оплачувану роботу, престижну роботу? Якщо відповідь ствердна, то це бажання є ні чим іншим, як мотивацією до вступу до вищого навчального закладу, та подальшого вивчення всіх тонкощів майбутньої професії та налагодженню потрібних бізнес та соціальних зв’язків ще під час проходження навчання.

Ще один приклад, Ви твердо вирішили домогтися уваги тієї симпатичної дівчини, яка щоранку приходить на пляж засмагати, але ваш великий пивний живіт не дає Вам шансу підійти і заговорити з нею. Ось тут, мотивацією до занять спортом, дієти і відмови від вживання пива буде виступати бажання знайомства з цією дівчиною.

Як бачите, людська істота ніколи і нічого не робить без якогось мотиватора.

Багато читачів цього бізнес блога можуть резонно задати питання: а чи існують такі моменти, коли ми діємо не з власної волі, а з чужого примусу? Тут також все просто, тому, що і в цій ситуації існує певна мотивація до дій. Але тут, на відміну від вже наведених прикладів, мотивація не буде позитивною, а скоріше лише негативною. От візьмем: ненависна робота, яка є рутинною дуже часто буде виконуватися лише через страх отримати наганяй від начальника. Страх отримати покарання буде виступати мотивацією у цьому конкретному випадку.

Мотивацію потрібно ефективно використовувати для досягнення своєї цілі у бізнесі.

Потрібно сказати, що мотивація є вельми потужною зброєю, яка доступна для кожної людини. Щоб навчитись перемагати себе, людина повинна, перш за все навчившись керувати мотивацією і довіряти їй. Ось саме тут буде доречно згадати стару Китайську мудрість: «Переможи себе, і зможеш перемогти цілий світ». Якщо перенести цей вислів у сучасний світ грошей та фінансів, то людина, яка перемогла свою лінь, свій страх і нерішучість, зможе досягти рано чи пізно фінансового достатку та благополуччя.

Так постає основне запитання: як же можна використовувати мотивацію у у власних інтересах та потребах? Напевне, мало буде просто сказати собі: «Я хочу мати багато грошей». Ось тут є певний секрет. Розбивайте своє основне мотиваційний бажання на більш дрібніші мотиватори.

Давайте знову розглянемо один з типових прикладів.

Перед нами звичайний офісний працівник, яких є тисячі, він також мріє про велике багатство. Але для того, щоб наважитися на якісь конкретні дії, йому необхідно цю мрію про велике багатство якось конкретизувати. Тому такому працівнику потрібно просто задуматись про те, як погана нецікава та сидяча робота впливає на його психічне та фізичне здоров’я. Але, що не мало важливе, подібні роздуми повинні бути підкріплені конкретними фактами і статистичними викладками. Тут потрібно подумати про свою майбутню жебрацьку пенсію яку буде Вам виділяти держава у вигляді подачки, подумати про величезні витрати комунальні послуги, на харчування, про витрати на ліки. Нарешті, просто корисно буде уявити собі своє життя у вигляді прямої, де шістдесят відсотків довжини будуть віддані на догоду керівнику компанії або державі, якщо цей працівник – держслужбовець.

І як ви думаєте, після подібних розрахунків, після такої мотивації чи почне людина діяти? Як показує досвід – однозначно що так! Ба, навіть більш того, досі ледача і нерішуча, невольова людина, хоч один раз побачивши, що її зусилля починають приносити певні конкретні результати чи у фінансовому чи у якомусь іншому плані, часто стає мотиватором для своїх, таких же важких на підйом, знайомих та товаришів.

Отже, можна зробити певний висновок – перш за все потрібна мотивація! Перегляньте своє життя з другого боку – чого ви домоглись, що плануєте зробити, що би хотіли. Подумайте – чи такий стан речей як є зараз Вас задовольняє, чи хотілось би жити краще? Тому, що від сильної і дієвої мотивації будуть залежати всі Ваші подальші успіхи у власному бізнесі.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *