Куди здати стару техніку? Уцінена побутова техніка як варіант бізнесу.

Уцінена побутова техніка як варіант бізнесуБагато сучасних людей надто поблажливо ставляться до старої побутової техніки. Одні, в надії її коли-небудь відремонтувати, відвозять її на дачу, інші викидають без жодного жалю. Адже і тим і іншим було б вигідно просто здати стару техніку та заробити декілька гривень.

Заробити на продажі старої побутової техніки не захоче тільки ледачий. Навіщо людям зберігати таку стару техніку, яка вже повністю вийшла з ладу або витрачати сили на її консервацію та зберігання, чи в кінці кінців на її утилізацію, якщо є бажаючі забрати цю техніку та ще й за гроші? Таким чином, проблем з клієнтами у Вас не буде. Напевно у Вас виникло питання: навіщо Вам здалась чужа стара та не робоча побутова техніка?

Різноманітна відео, аудіо та радіотехніка містить в собі дуже цінні складові (кольорові метали, конденсатори, резистори, тощо). Один лише телевізор може приховувати в собі 2,5 кг міді і 1 кг алюмінію. Бізнес цього напряму передбачає скуповування такого дешевого товару, як уцінена побутова техніка, для подальшої розбирання її на запчастини.

Почати цю прибуткову діяльність можна з подачі оголошення: «Бажаєте здати стару техніку? Зателефонуйте нам!». Повірте, охочих позбавитися від мотлоху знайдеться багато. Коли, придбана Вами, уцінена побутова техніка буде займати весь простір в гаражі або сараї, настане пора для її розбирання на складові. Здавати все це добро треба в пункти прийому кольорового металу і радіодеталей.

Врахуйте, що особливо жадібні клієнти не захочуть здати стару техніку задешево. Не витрачайте свій час на вмовляння і більше 100 гривень за старий телевізор не давайте.

Варто відзначити, що багато людей віддадуть Вам поламану техніку взагалі безкоштовно, ще й доплатять за її утилізацію.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Куди здати стару техніку? Уцінена побутова техніка як варіант бізнесу."

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *