Ідеї бізнесу для жінок в декреті

Ідеї бізнесу для жінок в декреті

Молоді мами, перебуваючи у декреті, нерідко набувають незліченну кількість нових знань. Також народження дитини часто перевертає у жінок погляди на життя і сприяє прийняттю рішення про зміну професії. Багато хто задумується – чи можливо втілити в життя деякі свої бізнес ідеї, перебуваючи все ще у  декретній відпустці? Безумовно, все можливо. Головне вдала бізнес ідея. Давайте розглянемо декілька працюючих варіантів.

Відкриття дитячої перукарні.

Якщо Ви – перукар, або плануєте освоїти даний вид професії, то у Вас як у молодої мами є перевага, оскільки ви знайомі зі знанням «дитячої психології». Тому слід задуматись про відкриття дитячої перукарні. Приміщення для перукарні найкраще орендувати в дитячому супермаркеті, наповненому різними відволікаючими іграшками, а також з можливостями  переглядати мультики. На нашу думку – послуга буде затребувана, оскільки кожна мама знає, як непросто та складно деколи вмовити маленького клієнта на стрижку і як деколи складно знайти майстра, який вміє спілкуватись з маленькими дітьми.

Рукодільниця.

Багато молодих мам в глибині душі мріють присвятити себе лише в’язанню светрів, вишиванню хрестиком або пошиття плюшевих ведмедиків. Можливо це і буде Вашим покликанням. Ваше хобі зі створення шедеврів ручної роботи, може перетворитися на прибутковий бізнес, який буде приносити Вам не малі гроші. Для розкручування бізнесу, Вам знадобиться власний сайт, а може і навіть власний Інтернет магазин (про нього ми поговоримо пізніше), на якому Ви зможете розміщувати фотографії Ваших робіт і спілкуватися з потенційними покупцями та замовниками. А саме простіше – це проводити продажі Ваших шедеврів за допомогою соціальних мереж. Також запропонувати свої послуги можна і на форумах рукодільниць або на сайтах молодих мам.

Підробіток в мережі Інтернет.

Якщо у Вас є про що розповісти світу, у Вас просто широкий кругозір і Ви в легкій і яскравій формі зможете розповідати та розмовляти на самі різні теми, починаючи покупкою яхт і закінчуючи особливостями будівництва підводних лодок, то у Вас є всі шанси розпочати свій власний Інтернет бізнес і спробувати себе в такому амплуа, як копірайтер. Робота копірайт ера полягає у розміщенні своїх статей на статейних біржах, яких зараз чимало на просторах мережі Інтернет. Також, як варіант віддаленої роботи, може виступати робота контент-менеджера. В його завдання входить робота по наповненню інформацією сайтів, які розвиваються і форумів, створення різнопланових тем. Незаперечна перевага такої роботи – віддаленість, оскільки не потрібно нікуди ходити, ви працюєте в себе вдома, а також вільний графік, що дуже цінний для молодої мами.

Відкриття власного Інтернет-магазину.

Напевно Ви неодноразово стикалися з такою проблемою – необхідно терміново щось купити своєму малюкові, але у Вас зараз немає ніякої можливості для поїздки в магазин, або магазин віддалений від Вашого будинку. Ось тоді на допомогу приходять Інтернет-магазини. Потрібно сказати, що популярність Інтернет магазинів у нас в Україні лише набирає набирає обертів, то може варто подумати про відкриття свого власного? Переваги на лице: не потрібно приміщень, не потрібно продавців, спрямованість магазину може бути дуже Вам знайомою, наприклад, знову ж таки продаж Ваших власних виробів. Як варіант це може бути продажа одягу для вагітних або різні розвиваючі іграшки. При грамотному і виваженому підході – Інтернет магазин може стати основним джерелом доходів для Вашої сім’ї.

Відкриття приватного дитячого садочку.

Якщо Ви не бажаєте віддавати свого малюка в дитсадок, але дуже хочеться організувати йому компанію, то в такому випадку можна стати нянею. Велика кількість мам, які працюють захочуть приводити своє чадо в Ваш невеличкий колектив, особливо якщо Ви будете займатися з дітьми. З цієї простої бізнес ідеї може вирости у майбутньому цілий приватний домашній дитсадок. Треба зазначити, що такі дитячі садки – дуже популярні на заході.

Створення дитячого клубу.

Якщо Ви відчуваєте в собі талант педагога і в досконалості опанували методиками раннього розвитку дитини – тоді без вагань організовуйте свій дитячий клуб. На перших порах можна  організовувати домашні заняття в такому дитячому клубі лише зі знайомими дітками. Наприклад, невелика група дітлахів приходить до Вас або іншої матусі додому і ви разом займаєтесь з ними, можна навіть розділити обов’язки між мамами, наприклад хтось буде готувати програму з навчання читанню, хтось буде займатися музичним розвитком дітей, тощо.

Головне, що народження дитини окрилює, наповнює творчістю і прагненням до творення. Ваші захоплення і знання можуть і повинні працювати на Вас і допомогти вам здійснити Ваші ідеї для власного бізнесу. Так-що, вдалої Вам кар’єри!


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *