Диски які світяться у темряві, як варіант автомобільного бізнесу

Диски які світяться у темрявіЩоб отримати хороші прибутки від продажу товару, необхідно запропонувати споживачам новий і незвичайний для них товар. Диски, які світяться в темряві – досить цікава і оригінальна ідея для бізнесу. Але перш, ніж виготовляти який-небудь товар, потрібно визначити сегмент ринку, в якому даний товар буде цікавий споживачам.

При підборі підходящої для вас бізнес ідеї слід керуватися такими принципами:

  • ідея повинна бути одночасно і цікавою, і нескладної у виконанні;
  • фінансові вкладення не повинні бути занадто великими;
  • підсумковий товар повинен добре продаватися в існуючих мережах збуту.

Автомобільний тюнинг дисків, а саме виготовлення дисків, які світяться в темноті – якраз така бізне  ідея.

Ні для кого не секрет, що в автомобільному бізнесі крутяться величезні гроші, а це ще один плюс до того, щоб почати займатися виробництвом дисків, які світяться в темряві.

Розробка таких оригінальних дисків грунтується на використанні специфічного глянцю, який містить у собі спеціальний склад, який світиться. Цю речовина потрібно нанести на диски автомобіля за допомогою пульверизатора (хоч на литі диски, хоч на прості ковпаки на колеса). Так як і наклейки на авто, що світяться, такі диски виглядають дуже незвично, і не залишаться без уваги. Тим більше, вони не суперечать правилами дорожнього руху і не створюють ніякої небезпеки на дорозі.

Досить просто почати такий бізнес, потрібно закупити фарбу для дисків, знайти автосервіс або декілька автосервісів, запропонувати їм співпрацю. Біля входу розміщуєте плакат і рекламуєте на інтернет-форумах і тусовках автолюбителів. Автосервіс пропонує нову послугу, диски, що світяться в темряві. А ви в свою чергу станете постачальником, лаку що світиться. У підсумку ви отримуєте прибуток, без серйозних витрат.

Диски, які світяться в темряві зараз рідкісне явище, тому ціну такої послуги для водіїв можна заявляти досить високою, внаслідок чого у вас буде хороший дохід. А вашими клієнтами стануть ті водії, які бажають виділитися на дорозі з сірої маси і привернути увагу до свого авто. У подібній справі зволікати не можна – тому що виграє той, хто першим почне такий бізнес у своєму місті чи регіоні.

На відео демонструються диски, які світиться в темряві:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Диски які світяться у темряві, як варіант автомобільного бізнесу"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *