Друк зображень на чашках, як варіант домашнього бізнесу

Друк зображень на чашках - це бізнес на виробництві персоніфікованих сувенірних товарів для конкретного клієнта.Попит на різну продукцію з персональними даними, такими як фотографії, імена, дати завжди був і залишається досить високим, так як такі сувеніри є цікавими і унікальними у своєму роді. Деякий час назад представити свої обличчя на товарах масового споживання для звичайних громадян було практично неможливим. Зараз же, за допомогою сучасних технологій це стало реальним. Друк зображень на чашках – це бізнес на виробництві персоніфікованих сувенірних товарів для конкретного клієнта. Виготовлення такої продукції здійснюється способом сублімації.

Друк сублімації – таку назву має дана технологія. З її допомогою можна наносити зображення на посуд, одяг, металеві поверхні. Розглянемо як приклад сублімаційний друк на чашках. Ефективність такого бізнесу полягає в тому, що чашки самі по собі є практичним і дуже поширеним подарунком, а нанесені на них особисті фотографії клієнта надають ефект унікальності.

Існує маса варіантів, як реалізувати послуги з нанесення зображень і написів на чашки:

  • нанесення фірмових логотипів і знаків – в якості подарунків співробітникам, або як брендування для будь-якого підприємства.
  • нанесення фотографій і будь-яких інших зображень – в якості подарунка родичам, друзям, коханим.
  • нанесення різних цитат, висловів – як подарунок до професійного свята, корпоративу, річниці чи будь-якої особистої пам’ятної дати.

Така бізнес ідея не несе в собі ризику втрати величезної суми. Все, що вам потрібно – це спеціальне обладнання для термодруку:

Термопрес. Ціна може бути найрізноманітнішою, але в середньому він обійдеться приблизно в 300 доларів.

Струменевий фото принтер. Також варіантів безліч, в середньому ціна біля 100 доларів.

Також для друку потрібні такі витратні матеріали:

Сублімаційний папір. На одну чашку знадобиться половина такого листа форматом А4.

Звичайні білі чашки. Класичні чашки у формі циліндра, але крім них ще існують заготовки для друку сублімації у вигляді певних, кавових і інших форм.

Отже, витрати на обладнання складуть приблизно 400 доларів. Собівартість одиниці продукції десь у межах 2 долари. Продати персоніфіковані чашки можна за ціною 6 доларів. Націнка виходить 4 долари. Щоб окупити свої витрати, вам потрібно продати всього лише 100 одиниць продукції, що, погодьтеся, небагато. Така кількість легко можна реалізувати через будь-яку школу, дитячий садок, або невелике підприємство.

Перегляньте відеоролик, де якраз показано процес сублімаційного друку на чашці:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Друк зображень на чашках, як варіант домашнього бізнесу"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *