Друк на нігтях в домашніх умовах – бізнес для жінок

Друк на нігтях в домашніх умовахЖінки завжди прагнули підкреслити свою індивідуальність та красу, і завжди були готові платити за це практично будь-які гроші. До яких тільки хитрощів і способів вони не вдаються, щоб виглядати краще, готові витерпіти будь-які незручності, і, навіть біль (подумайте, чого тільки коштує, наприклад, брови вискубувати!). Одяг, макіяж, зачіски, дієти, фітнес, друк на нігтях. Саме про те як організувати бізнес по друку на нігтях, ми і поговоримо у цій статті.

У всі часи доглянуті нігті вважалися невід’ємною складовою ідеального жіночого образу. Але найбільший ажіотаж в цій сфері спостерігається саме зараз.

Художній розпис нігтів – це ціле поприще для бізнес-діяльності на дому, і цей бізнес по праву належить жінкам! І особливо актуальним стало нанесення малюнків на нігті за допомогою струменевого принтера.

Манікюрний кабінет або нігтьову студію можна організувати як вдома, так і в окремому приміщенні при салоні краси або в перукарні. На перших порах все ж рекомендується відкривати саме домашній бізнес.

Друк на нігтях в домашніх умовах

Відкрити свій власний салон краси – задоволення не з найдешевших. Та й багатьом жінкам послуги таких салонів зовсім не по кишені. За один «похід» в елітний салон можна віддати близько чверті зарплати. Тому зараз багато майстринь надають послуги по «створенню краси», в тому числі і друк на нігтях, в домашніх умовах. Вкладення в цю бізнес-ідею самі мінімальні. Вам буде потрібно:

  • Принтер для друку на нігтях. Невеликий пристрій дозволяє друкувати на нігтях будь-який обраний малюнок. Обробка одного нігтя триває приблизно п’ятнадцять секунд, причому принтер здатний друкувати одночасно на п’яти нігтях. Зображення або малюнок зберігається на нігті від двох до трьох тижнів.
  • Спеціальні комп’ютерні програми.
  • Картридж з фарбами.
  • Основа-гель, що наноситься на нігті перед друком малюнка.
  • Каталог найбільш поширених зображень і малюнків.

Порівняно з використанням наклейок, які злітають практично моментально, варто два-три рази помити руки, і ручного способу, який набагато довший за часом, друк на нігтях в домашніх умовах в рази дешевше, має більш широкий вибір малюнків і можливість використовувати власні зображення. Уявіть, ваша дівчина або дружина вирішить зробити вам сюрприз, і надрукує на своїх нігтях вашу фотографію…

Як організувати бізнес по друку на нігтях?

За допомогою принтера для нігтів, можна нанести будь який малюнок

За допомогою принтера для нігтів, можна нанести будь який малюнок

Для друку на нігтях в домашніх умовах буде потрібно рівно стільки місця, скільки займають клієнт і принтер, тому вдома можна обладнати найменшу кімнату або частину її під ведення бізнесу: повісити красиві штори, поставити столик, пару затишних крісел, телевізор.

Приймати клієнтів можна в будь-який зручний для вас час, проте правильніше буде – в зручний для клієнта час, тому організуйте запис по телефону, ведіть облік кожного клієнта. Від трьох-п’яти відвідувань людині можна зробити постійну знижку на послуги. Якщо приймати клієнтів вдома вам незручно, можна взяти в оренду маленький кабінет, або організувати друк на нігтях у великому торговому центрі, або іншому людному місці. Для цього буде потрібно столик для принтера і два стільці, для клієнта і для вас. Повірте, денна виручка буде набагато більша, ніж орендна плата за місце, і з лишком окупить витрачений час.

Для початку вашими клієнтами можуть стати ваші подруги, родички, сусідки, знайомі. Вони обов’язково поділяться враженнями зі своїми друзями, і так ви знайдете вже 10 постійних клієнтів. Також не забувайте про рекламу в Інтернеті, соціальних мережах, і можливо зробити розклеювання оголошень по вашому району.

Як вибрати принтер для нігтів?

Принтер для друку на нігтях

Принтер для друку на нігтях

Сучасний принтер для нігтів дозволяє наносити зображення одночасно на всі п’ять пальців руки або ноги. Він може передавати зображення також на фрукти, квіти, мобільні телефони або запальнички. Продуктивність апарату в 5-10 разів вище продуктивність майстра, що займається ручним розписом нігтів, а якість нітрохи йому не поступається. В інтернет-магазинах вартість цього пристрою – від $500.

При виборі принтера для нігтів, перш за все, звертайте увагу на роздільну здатність одержуваного зображення, яке має бути не менше 4800 dpi. Тоді всі малюнки будуть чіткими, красивими і не розмазаними. Купуйте моделі з моніторами, на яких відразу можна подивитися варіанти картинок і правильно налаштувати процес. В комплекті з принтером повинні також бути насадки на пальці, які захищають шкіру рук від випадкового потрапляння чорнила. Також в набір обов’язково має входити базовий засіб, який наноситься на нігтьові пластини, сушиться і починає світитися під впливом ультрафіолетового випромінювання принтера. Саме це покриття і визначає межі нігтя, за які не повинне потрапити чорнило.

Додаткові засоби, лаки і фіксатори нігтів ви можете придбати з часом.

До речі, поки ця ідея перебуває в стадії розвитку, тому потрібно спішити, бо, як відомо – той, хто першим починає, той згодом і отримує більший прибуток, завойовуючи клієнтуру.

А як бонус, пропонуємо переглянути відео, процесу друку на нігтях:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Відгуки до матеріалу: "Друк на нігтях в домашніх умовах – бізнес для жінок"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *