Доставка продуктів додому – ідея для швидкого бізнесу

Доставка продуктів додому Доставка продуктів додому – бізнес ідея, яка підходить для всіх. З ресурсів необхідно володіти лише автомобілем, або на крайній випадок скутером чи мопедом. Необхідний початковий капітал – близько 100 доларів на первісну закупівлю продуктів та проведення рекламної кампанії у місцевих засобах масової інформації.

Необхідні особистісні якості: комунікабельність, працьовитість, активна життєва позиція, знання вартості та асортименту продукції у великих магазинах міста, тощо.

Цей бізнес підійде всім, хто має хоч трохи вільного часу і можливість вільно переміщатися по місту протягом дня. Практично без початкових грошових вкладень можна отримувати прибуток, витративши невелику суму на рекламу в місцевій газеті і за допомогою інтернет-ресурсів.

Послугою доставки продуктів додому із задоволенням скористаються всі категорії населення. Така послуга дуже знадобиться людям похилого віку, яким уже важко ходити самим по магазинах і носити важкі сумки. Ви купуєте для них все необхідне в супермаркеті і приносите разом з товарами чек з зазначеною сумою.

Доставка продуктів додому придасться мамам, які перебувають у декретній відпустці і виховують маленьких дітей. Бувають ситуації, коли ніколи сходити в магазин і немає з ким залишити вдома свого малюка. У цьому випадку можна замовити дану послугу і всі необхідні продукти протягом короткого часу будуть доставлені до вас додому.

Для успішного ведення справ можна заздалегідь підготувати перелік продуктів з орієнтовними цінами на них. Можна організувати випічку хлібобулочних виробів на дому або продаж сільгосппродукції зі своєї ділянки вашим клієнтам. Можна також організувати доставку різних страв з міських кафе чи ресторанів, які готові запропонувати клієнтам безліч вже приготованих страв різних кухонь світу: японської, італійської, російської, тощо.

Доставка продуктів додому може бути організована в усі дні тижня, в тому числі і святкові дні, коли на відвідування магазинів зовсім не залишається часу.

Визначення вартості доставки слід визначати виходячи з величини замовлення. Мінімальну вартість затвердити на рівні не менше 5-ти доларів за один денний рейс. У вечірній, нічний час та святкові дні вартість одного замовлення слід збільшити в два рази, тобто до 10-ти доларів за одну доставку. Можлива доставка продуктів за межі міста, наприклад, на пікнік. У цьому випадку вартість доставки збільшується до 15 доларів.

Отже, якщо в день приймати 5 денних замовлень і п’ять вечірніх, то можна отримати суму, приблизно рівну 75 доларів за один день. Якщо відняти витрати на паливо і рекламу, то щодня можна заробляти 60-65 доларів чистого доходу. Кількість замовлень можна збільшити, якщо затратити більше коштів і часу на рекламу і пошук нових постійних замовлень (наприклад, один раз на два дні привозити набір продуктів для літньої людини чи інваліда під опікою родичів).

Основні мінуси при веденні даного бізнесу: щоб напрацювати базу постійних клієнтів, потрібно провести роботу щодо збільшення кількості реклами. Рекламні оголошення необхідно давати в кожен номер газети великим шрифтом. Крім того, створювати базу клієнтів, створивши групи в популярних соціальних мережах.

Основні плюси: низька затратність на початку роботи. Низька конкуренція в даному виді послуг, перспектива розширення бізнесу.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *