Дієтичне харчування з доставкою додому – бізнес на здоров’ї

Дієтичне харчування з доставкою додому – бізнес на здоров'їЯк відомо, ми живемо в час стресів, неякісних продуктів і малорухливого способу життя. Все більше і більше людей страждають від надлишкової ваги. Вони зі всіх сил намагаються позбутися зайвих кілограмів самостійно, але, найчастіше, ці спроби не приносять бажаних результатів. У битві за фігуру і здоров’я їм може допомогти щоденна доставка дієтичного харчування додому. Така їжа, це спеціально розроблене дієтичне харчування, а компанії, які спеціалізуються на приготуванні та доставці смачних, низькокалорійних страв користуються останнім часом все більшим попитом. Виявляється, що це відмінна нова бізнес ідея для приватного підприємництва.

Дієта по підписці до недавнього часу була прерогативою бізнесменів, знаменитостей та спортсменів. Основною причиною цього була висока ціна цієї послуги та її територіальна обмеженість. Сьогодні подібний підхід охоплює все більше і більше людей та пропорційно зростає число компаній, що пропонують цей вид послуг.

Що таке корисне дієтичне харчування по адресній доставці? Це дієта, яка спеціально розроблена для кожного замовника, враховуючи індивідуальні особливості кожного організму. Кожен прийом їжі та кожна порція запакована в окремий герметичний контейнер. Щоранку денний раціон доставляється за адресою, вказаною в договорі. Меню, як правило, розроблено професійними дієтологами та приготовлене кваліфікованими кухарями.

Перспективи та старт

Найбільші шанси на успіх має фірма, відкрита у великому місті. Перед тим, як почати бізнес, пов’язаний з дієтичним харчуванням, необхідно провести дослідження ринку. Найпростіший спосіб, набрати в інтернет пошуковику запит: «Дієтичне харчування з доставкою додому в місті N». Якщо з’ясується, що у вашому місті таких компаній немає – для вас увімкнене зелене світло, щоб почати цей апетитний та здоровий бізнес.

Компанії, що займається приготуванням і доставкою дієтичного харчування, потрібно приміщення 80-100 квадратних метрів, велика, гарна піч, кухонне обладнання і, звичайно, холодильник. Якщо на початковому етапі у вас не буде достатнього капіталу, ви можете на умовах суборенди скористатися кухнею кафе чи ресторану.

Також для вашого бізнесу необхідний автомобіль. Краще придбати автомобіль-рефрижератор, для кращого збереження продуктів.

Дієтичне меню

Перш ніж робити кроки, спрямовані на пошук приміщення, закупівлю обладнання та залагодження формальностей, вам потрібно розробити декілька варіантів дієтичного харчування. Тут слід пам’ятати, що основна мета такого харчування – схуднення (низькокалорійна дієта від 1000 до 1500 калорій).

Крім дієти для схуднення слід подумати про оздоровче меню, наприклад, середземноморське, вегетаріанське і дієту з продуктів з низьким вмістом клейковини.

Також потрібно подумати про людей, що страждають від захворювань, при яких апріорі передбачено тільки дієтичне харчування. Це діабет, атеросклероз, остеопороз.

І звичайно не можна не брати до уваги потреби майбутніх і годуючих мам, людей похилого віку, спортсменів і тих, хто вважає за краще харчуватися екологічно чистими продуктами. Ви також повинні бути готові йти на зустріч індивідуальним побажанням клієнтів щодо їх смакових уподобань.

Пропонована клієнтам їжа повинна бути багата поживними речовинами, вітамінами та мінералами. Вона повинна бути смачною і елегантно представлена в лотку чи спеціальних тарілках. В цілому, дієтичне харчування має бути не особливо химерним, але і не бути схожим на ті страви, які ми їмо в повсякденному житті.

Запропонована їжа повинна бути смачною і елегантно представлена в лотку чи спеціальних тарілках.

Запропонована їжа повинна бути смачною і елегантно представлена в лотку чи спеціальних тарілках.

Майбутні клієнти

Клієнти обирають дієтичне харчування з декількох причин. Перш за все, тому, що в силу їх ритму життя не встигають за покупками і не мають часу, сил і бажання готувати собі здорове харчування. Їм вигідніше і простіше отримувати смачні, готові страви з доставкою додому, ніж традиційно витрачати час на покупку та приготування їжі в домашніх умовах.

Також, під час походів по супермаркетах, досить важко відмовитися від покупки улюблених делікатесів або солодощів та дотримуватися суворої дієти. Щоб уникнути спокус людям простіше надати найманим фахівцям змогу потурбуватися про своє харчування.

Команда однодумців

Якщо ви самі дієтолог, вам гарантований хороший старт в цьому бізнесі. Якщо ж ви не знайомі з цією справою, варто запросити експерта в області харчування, бажано знаного. Без нього бізнес просто не буде мати змоги нормально розвиватися.

Дієтолог повинен розробити декілька збалансованих дієт і на їх основі скласти привабливе, смачне меню на кожен день. Надалі він буде вносити зміни відповідно до побажань або індивідуальних особливостей організму замовника, складе персональну дієту і допоможе вибрати правильну систему харчування з широким діапазоном поживних компонентів.

Другим важливим членом вашої майбутньої команди стане особистий кухар. Спочатку можна запросити одного-двох чоловік, а з часом, коли бізнес буде розвиватися, штат можна розширити.

Дуже важливо, щоб приготовані страви були красиво та зі смаком прикрашені, і не нагадували їжу із закладів швидкого харчування. Потенційні замовники такої їжі цінують естетичний зовнішній вигляд того, що їм пропонується, і, звичайно, вишуканий смак.

Команді також потрібен кур’єр, який забезпечить доставку дієтичного харчування до дверей клієнта. На початку, як правило, цим займається сам власник. Всупереч уявній простоті, це не легке завдання, тому що зазвичай доставка починається близько четвертої ранку і закінчується, приблизно, в одинадцять.

Потенційні замовники такої їжі цінують естетичний зовнішній вигляд того, що їм пропонується, і, звичайно, вишуканий смак.

Потенційні замовники такої їжі цінують естетичний зовнішній вигляд того, що їм пропонується, і, звичайно, вишуканий смак.

Просування бізнесу

Ефективний спосіб для просування такого бізнесу – власний веб-сайт в мережі інтернет. Перш за все, він повинен бути естетичним та легким. Дуже важливо, щоб фотографії на ньому були професійними та привабливими.

На сайті, Ви повинні продемонструвати як окремі рецепти, так і приклади цілих наборів з конкретних дієт. Викладіть всю інформацію про передбачувані дієти, рекомендації дієтологів, меню, ціни і контактну інформацію. Не зайвим буде запропонувати постійним клієнтам знижки та накопичувальні бонуси.

Зовсім не зайвими будуть рекламні брошурки з вашою пропозицією, які слід роздавати біля великих офісних центрів, спортзалів, тренажерних залів, тощо.

У підсумку, можна сказати, що дана ідея досить перспективна, при правильному підході до справи, бізнес на доставці дієтичного та здорового харчування, зможе приносити Вам чималий дохід.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *