Чотири бізнес ідеї з започаткування бізнесу на колесах

Чотири бізнес ідеї з започаткування бізнесу на колесахУ даній статті не буде йти мова про купівлю або перепродажу нових або бувших у використанні коліс. Поговоримо про оригінальні способи використання колісного транспорту, більш оригінальніші ніж проста експлуатація його за прямим призначенням. І чим більше ідея буде незвичайною, тим вищим шанс буде у її розробника на вдалий результат справи. Наведемо кілька схем, які вже з успіхом використовуються західними заповзятливими ділками і не тільки.

Так що ж можна зробити на базі автобуса або вантажівки нового або вживаного?

1. Просто будинок на колесах.

Як приємно подорожувати по просторах неосяжної батьківщини з максимумом комфортних умов. Практично, як у квартирі або будинку. Можна спорудити такий будинок навіть на базі старенького списаного автобуса. Зовні він може виглядати і звичайним рейсовим автобусом, а всередині можна обробити салон за останнім словом науки і техніки. Зробіть перегородки, шпалери, встановіть м’які меблі, крісла та інші сучасні зручності. Можна поставити і туалет при необхідності, краще біотуалет. Головне, щоб усередині було затишно як у себе вдома. Також можна знайти замовника на такий вид транспорту і зібрати його самому, купивши для цих цілей старенький автобус і довівши його до пуття. Такий дім на колесах можна або продати з великою націнкою, або просто здавати в оренду. Клієнти в будь-якому випадку знайдуться.

2. Невелике кафе на колесах.

Його можна обладнати не просто як стаціонарне кафе, а саме, як пересувне. Улюблену каву можна пити під час плавного руху транспорту по знайомим і незнайомим вуличках будь-якого міста. Маршрут можна плануватися як заздалегідь, так і за погодженням зі своїми клієнтами. А можна просто зробити пересувне кафе і обслуговувати клієнтів у місцях найбільшого скупчення народу. Також можна організовувати доставку на великі відстані великих компаній за чашкою ароматної кави, чи чогось міцнішого.

3. Авто дискотека.

Встановіть спеціальне обладнання в салоні автобуса і зробіть невеликий бар для танцюючих. У салоні можна вільно розмістити до 20 осіб. Запропонуйте послугу святкування дня народження, нового року або інших урочистостей, які будуть святкуватися досить оригінально, не на стаціонарному місці, а буквально на колесах. Варіантів використання маса, було би бажання і фантазія у організаторів. Варто тільки почати.

4. Магазин на колесах.

Автолавка – найприйнятніший варіант використання транспорту. Можна купити вже готовий магазин на колесах на базі невеликої вантажівки. Торгувати зручно і не так клопітно, як зі стаціонарним магазинчиком. Можна вести торгівлю без прив’язки до певного місця під час свят, народних гулянь, тощо. І орендна плата вам не загрожує. Комунальні послуги, дорогий ремонт та інші проблеми можете залишити в стороні. Скрізь тільки плюси. Чим торгувати? Та чим завгодно: хлібом, продуктами, одягом, будматеріалами, чим душа забажає. Купити автолавку ви можете за $5000 і вище. Готовий магазин на колесах вам обійдеться, природно, набагато дорожче. Але і в цьому випадку ви економите на багатьох речах, а купуєте набагато більше. Це все одно буде дешевше, ніж будувати новий магазин, вирішувати всі питання з орендою, комуналкою та іншими структурами. У будь-якому випадку ви нічого не втратите. Ну не піде справа? І що? Просто продасте свою автолавку і повернете свої гроші. А транспорт є транспорт. Ціна його знизиться незначно і в збитку ви не залишитеся в будь-якому випадку.

Ось лише деякі варіанти використання колісного транспорту не за прямим призначенням. А якщо є фантазія і бажання, то сміливо вперед! Може у вас знайдуться ще сміливіші ідеї? Дерзайте! І удачі вам!

PS: Як ще один варіант ведення бізнесу на колесах – можна розглядати відкриття «Бані на колесах». Ми його тут не згадали, оскільки така бізнес – ідея вже розглядалася раніше на нашому сайті.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *