Буріння свердловин – прибуток «чистої води»!

Буріння свердловин під водуПодорожчання водопровідної води, природного газу та нафти – проблема, обійти увагою яку дуже складно, особливо на сьогоднішній день. Уже зараз вартість цих продуктів досягла критичної позначки, при якій їх покупка виглядає вкрай недоцільною, а бізнес по бурінню відповідних свердловин, ну досить привабливим.

У даній статті ми, звичайно, не будемо розглядати такі види діяльності, як буріння нафтових і газових свердловин, оскільки це завдання не з простих – потрібно безліч дозволів, довідок і устаткування, в той час, як буріння артезіанських свердловин обходиться по собівартості куди дешевше.

Однак, розраховувати на високу окупність і легкий заробіток не варто, оскільки тут, як і в будь-якому бізнесі з легкістю можна знайти «підводні» камені, які значно ускладнюють ситуацію.

У ситуації з бурінням свердловин важливо ретельно вивчити подану задачу. Фахівцям, зайнятим у бізнесі, доведеться пройти вузьконаправлені курси, на яких вони вивчать основи геодезії і отримають певну практику хоча б в лабораторних умовах.

Буріння свердловин

Всі ми знаємо, що прожити без води людина може лічені дні, а починати вести сільське господарство без постійного доступу до якого-небудь водопроводу – заздалегідь програна справа. Також з недостачею водопровідної води все частіше стикаються мешканці заміських будинків, виплачують великі суми за транспортовану рідину.

Порівняно недавно люди усвідомили, що єдиний спосіб заощадити фінанси – пробурені власні свердловини. Думка ця поширилася досить швидко, і ідея заробити значні суми за найкоротші терміни запалилася на багатьох спеціалізованих форумах, де активно обговорювалися способи буріння свердловин.

Споживачі послуги і вибір місця

Технологія буріння свердловин на ділі репрезентована відразу в декількох варіантах і залежить вона як від обсягу необхідної роботи, так і від наявності електрики на місці буріння. По суті, процес досить простий: необхідно забивати в землю труби до тих пір, поки не буде досягнутий водоносний горизонт. При цьому важливо вчасно з’єднувати між собою стики труб за допомогою зварювального апарату і герметика. У підсумку виходить своєрідний канал, який обробляється фахівцями, які викачують весь пісок і природні мінерали.

Пам’ятайте, що перш ніж використовувати подібну свердловину за призначенням, необхідно зробити аналіз отриманої води. Цілком може виявитися, що вона не задовольнить всі санітарні вимоги і може бути використана в подальшому тільки при поливі.

Буріння свердловин на воду вручну – послуга, яка користується попитом серед власників приватних будинків, які не бажають переплачувати за загальний водопровід або ж не мають можливості підвести його до своєї ділянки. За ідеєю, буріння свердловини своїми руками цілком собі доступна затія, яка може бути виконана в будь-якому довільному місці.

Організація бізнесу

Слід розуміти, що ручне буріння свердловин – сезонний бізнес.

Як правило, основна хвиля попиту на особисті свердловини виникає в травні, спадає ж вона не раніше кінця серпня. Саме тому підприємцям початківцям слід ретельно розрахувати терміни підготовки, щоб не упустити всі замовлення на самому початку сезону.

Сама по собі підготовка до буріння свердловини полягає в купівлі та перевірці спеціального обладнання. Підприємцям початківцям радять звернути увагу на мобільні бурові установки, доступні для перевезення. Як правило, важать подібні бури не більше сімдесяти кілограм і за лічені години збираються прямо на місці роботи.

Первісні витрати і потенційний прибуток

Перш ніж приступати до розрахунку рівня доходу, необхідно уважно розписати всі можливі витрати на ручне буріння свердловин на воду, а саме:

  • Обладнання для буріння свердловин (придбання рукавів, спеціальних бурових штанг, бурів, мотопомп);
  • Придбання витратних матеріалів, необхідних для кожної окремо взятої свердловини (фільтрів і обсадних колон);
  • Купівля запасного інвентарю (щонайменше, необхідна додаткова установка для буріння свердловин і кілька запасних бурів);
  • Заробітну плату робітникам;
  • Транспортні витрати.

Якщо вірити фахівцям, то вартість старту подібного бізнесу коливатиметься в районі 5 тисяч у.о..

При наявності необхідних інструментів, можна приступити до розрахунку вартості роботи. Найчастіше ціна грунтується на глибині свердловини, вибраної замовником. Середній розмір – 25 метрів, за кожен з яких встановлюється не менше 50 у.о.. Таким чином, вартість буріння свердловини виходить близько 1 – 1.5 тисяч у.о..

Буріння свердловин вручну, поза всяким сумнівом, чоловічий бізнес. Для нього необхідний сталевий характер, витривалість і немала фізична сила, притаманна тільки представникам сильної статі. Тим не менше, не можна не відзначити той факт, що бізнес з буріння свердловин відноситься до найбільш високоприбутковим і окупається в лічені місяці після старту.

Пропонуємо переглянути відео з мережі, де якраз видно процес буріння свердловин малогабаритною установкою:


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *