Бізнес ідея: Заміна оббивки м’яких меблів

Заміна оббивки м'яких меблівУ наші дні, коли добротні меблі коштують неймовірно дорого, ось так просто взяти і поміняти меблі більшість людей просто не може собі дозволити. Та й викидати улюблене крісло лише тому, що у нього потріпалася оббивка, на думку багатьох, непрактично і марнотратно, та й шкода-то, врешті-решт. Тому, дбайливий господар приймає розумне рішення – звернутися до фахівця, і за порівняно невелику плату (зазвичай це третя частина ціни виробу) замовити заміну оббивки меблів.

Про те, як побудувати свою справу з перетяжки м’яких меблів, ми і поговоримо у цій статті.

Перше, що необхідно буде зробити – зареєструвати свою діяльність. Якщо ви плануєте на перших порах займатися виключно перетяжкою, то приміщення під майстерню вам поки не потрібно, тому що така робота проводиться вдома у замовника. Але вже незабаром ви зможете попутно реставрувати і ремонтувати як окремі деталі, так і самі вироби. Тому непогано б заздалегідь подумати про приміщення під майстерню, куди ви зможете привозити меблі і лагодити їх там. Якщо у вас немає автомобіля, підшукайте перевізника.

Приймати замовлення і спілкуватися з клієнтами можна по телефону, але робіть упор на особисті контакти, при яких обов’язково користуйтеся каталогом зі знімками ваших робіт. Маленька хитрість: майте знімки до перетяжки і після.

Вам не потрібно багато дорогого інструменту. Головний інструмент – це швейна машина, на якій ви будете шити чохли, далі – меблевий степлер, потім електричні дриль, лобзик, шуруповерт. Решту інструментів – молоток, викрутки, плоскогубці, тощо – знайдуться у вас вдома.

Необов’язково закуповувати оббивний матеріал рулонами, достатньо мати зразки, але в широкому асортименті, щоб будь-який замовник, на будь-який гаманець, міг підібрати свій варіант. Адже і власники меблів з дорогою шкіряною оббивкою теж замовляють перетяжку, тому врахуйте і шкіру. Ще вам знадобиться набивочний матеріал – поролон різної товщини, кріплення – степлерні скоби, меблеві цвяхи, саморізи.

Розмістіть свою рекламу в газетах, дайте оголошення в безкоштовних рубриках, замовте листівки, рекламу на місцевому радіо.

Буде набагато вигідніше, якщо цей бізнес ви побудуєте на сімейній основі, наприклад, батько і син. Надалі можна додати і перетяжку салонів автомобілів.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *