Бухгалтерський облік на аутсорсингу – ідея, що полегшить життя керівників

Автоматизація бухгалтерського облікуПри відкритті будь-якого бізнесу вам в майже завжди знадобиться людина, яка буде займатись бухгалтерією, яка буде вести всі витрати та доходи, займатись питаннями подачі звітності до контролюючих органів, тощо. Але не всі фірми можуть дозволити собі власного бухгалтера, тому часто вони змушені звертатись до послуг сторонніх організацій, що надають дані послуги. Саме тому даний вид бізнесу є дуже перспективний. Так само з кожним роком кількість невеликих фірм зростає дуже швидкими темпами, так що без роботи ви точно не залишитеся. Ось тому, сьогодні поговоримо про те, як відкрити підприємство, яке буде надавати послуги бухгалтерського обліку на аутсорсингу, як ідею для створення власного бізнесу.

Довідка з Вікіпедії: Аутсо́рсинг (англ. outsourcing) — передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду.

Система бухгалтерського обліку є однією з найбільш затребуваних і відповідальних напрямів діяльності, яка постійно змінюється і модернізується. Наприклад, автоматизація бухгалтерського обліку тепер не є нововведенням. Навпаки, ця система вже стала необхідністю. Але для того, щоб встигати за рухом прогресу, потрібно мати багато вільного часу. Хороший спеціаліст з бухгалтерського обліку повинен мати певний склад мислення, бути дуже уважним, добре переносити стрес і постійно бути в курсі всіх змін у законодавстві. З усього цього зрозуміло, що без фахівця в цій справі обійтися важко. А наймаючи працівника з бухгалтерського обліку часто не можна сказати про якість проведеної ним роботи, якщо особисто не володієш потрібними знаннями.

Тому, на допомогу організаціям, компаніям та приватним підприємцям, виникає ідея для бізнесу з об’єднання окремих фахівців в бухгалтерську облікову компанію, що буде працювати по аутсорсингу.

Причому ця компанія, крім надання послуг по бухгалтерському обліку, може ще займатись податковим обліком, проводити аудиторські роботи, надавати послуги у сфері консультування, а також багатьма супутніми послугами.

Фахівці компанії укладають договори про співробітництво та обслуговуванню в сфері ведення бухгалтерського обліку з різними юридичними і фізичними особами.

Автоматизація бухгалтерського обліку зможе забезпечити якісний і більш швидкий процес оформлення документації. Таким чином, фахівці компанії зможуть забезпечувати потрібні документи до потрібного періоду звітності для певної організації. При цьому наймач зможе бути абсолютно впевненим у професіоналізмі виконаної роботи.

Для втілення такої  бізнес-ідеї, буде необхідно мати невеликий офіс, комп’ютери з програмними засобами, якраз по автоматизації бухгалтерського обліку, з спеціальним програмним забезпеченням, яке в переважній своїй більшості платне, та організаційну техніку (телефон, факс, принтер, ксерокс, тощо.).

Клієнтську базу можна напрацювати, телефонуючи у вибрані компанії та організації. Або особисто відвідувати потенційних клієнтів з пропозицією своєї послуги. Так само можна використовувати засоби масової інформації (газети, Інтернет, дошки оголошень, тощо).

Перелік послуги, які можна надавати є досить широким, все буде залежати від компетентності фахівців. Основні послуги повинні бути такими:

  • Послуги по реєстрації ФОП, ТОВ або юридичної особи іншої організаційно-правової форми;
  • Послуги з ведення бухгалтерського обліку;
  • Послуги з підготовки та здачі звітності;
  • Внесенні змін до установчих документів або реорганізація Вашого підприємства;
  • Послуги у відновленні бухобліку;
  • Допомога при ліквідації.

У разі, якщо Вас зацікавила ця ідея, але Ви нічого не знаєте про бухгалтерський облік – знайдіть і найміть спеціалістів. Варіантів розвитку може бути не мало. Розробіть власний варіант і спробуйте реалізувати його.

І потрібно запам’ятати, що бухгалтерська справа не тільки веде облік майна та фінансів, а й примножує все це.


Ще більше цікавих ідей для бізнесу:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *